Ahmet Katı yeniden aday

26
S.S.  911 Sayılı Ahmetbey Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Ahmet Katı, Cumartesi günü yapılacak olan seçimler öncesinde gazetemizi ziyaret etti.
S.S. 911 Sayılı Ahmetbey Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi’nin 15 yıldan beri Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmekte olan Ahmet Katı ve ekibi 19 Kasım 2011 tarihinde yapılacak 2010/2011 İş Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı’na ekibiyle birlikte tekrar adaylığını koyduğunu belirtti.
Kooperatif Ortaklarının desteğiyle uzun yıllardır görevini yerine getirmekte olan Ahmet Katı “Kooperatifçilik, bir dayanışmadır. Ortaklarımızın sorunlarını çözmek için geçmişte gösterdiğimiz özveri ve çabayı önümüzdeki dönemde de gösterme arzusundayız” dedi.
Tüm ortaklarına ayrım yapmadan verdikleri hizmetlere devam etmek istediklerini dile getiren Katı “Hizmetlerimize devam etmek için yönetim kadromuzda az bir değişiklik yaptık.  Kadromuzu oluştururken beldelerde Belediye Başkanlarımıza, köylerde de muhtarlarımıza danıştık. Hayırlısı ile Cumartesi günü seçimimizi gerçekleştirip hizmetlerimize devam etmek istiyoruz.  Yeni dönemin ortaklarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. (gk)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here