Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli’den Milletvekili Aday Adayı

26
* Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, 12 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimlerde Kırklareli’den Milletvekili olmak için Aday adaylığı başvurusunu AK Parti Genel Merkezi’ne yaptı.

HABER MERKEZİ
12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri’nde Milletvekili olabilmek için Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) Milletvekili Aday Adaylığı başvuru süresi dün saat 17.00 itibari ile sona erdi.
AK Parti Kırklareli Milletvekili olarak 9 yıldan bu yana Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) ilimizi temsil etmekte olan Ahmet Gökhan Sarıçam 12 Haziran Milletvekili Genel Seçimleri’nde Kırklareli’den Milletvekili olabilmek için aday adaylığı başvurusunu AK Parti Genel Merkezi’ne yaptı.
Sarıçam gazetemize yaptığı açıklamasında 9 yıldan bu yana temsil etmekte gurur duyduğu Kırklareli’ni önümüzdeki dönemde de Ankara’da temsil etmek için dün itibari ile Milletvekili Aday Adaylığı dilekçesini AK Parti Genel Merkezi’ne verdiğini ifade ederek; “Aday Adaylığı başvurumu dün itibari ile yaptım. Takdir bundan sonra Sayın Başbakanımızın. Kırklareli’den Aday Adaylığı için başvuranların arasından ilk 3 sıra 11 Nisan’da belirlenecek. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur” dedi. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here