‘Geçmişten Geleceğe Köy Enstitüleri Olgusu’ Sempozyumu yapılacak

22
Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında yapılacak olan ‘Geçmişten
Geleceğe Köy Enstitüleri Olgusu’ Sempozyum Gazeteci, eğitimci ve yazar
Abbas Güçlü’nün katılımı ile gerçekleşecek.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı Basın, Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre Kırklareli Belediye Başkanlığı Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Geçmişten Geleceğe Köy Enstitüleri Olgusu’ Sempozyumu yapılacağı bildirildi.
17 Nisan 2011 Pazar günü Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörlüğü Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda 4 oturum olarak ‘Geçmişten Geleceğe Köy Enstitüleri Olgusu’ Sempozyumu yapılacak.
Saat 10.00’da başlayacak olan etkinlikler yapılan yazılı açıklamada şu şekilde bildirildi;
“saat 10.00’da Dostluk Evi’nde Köy Enstitülülerle kahvaltı, saat 12.30’da Ali Arslan koleksiyonundan Kepirtepe Köy Enstitüsü fotoğraf sergisi açılışı, saat 13.00’da Köy Enstitüleri yansı, saat 13.15’te yapılacak olan dinletinin ardından saat 13.30’da ‘Geçmişten Geleceğe Köy Enstitüleri Olgusu’ Sempozyumu yapılacak.
Gazeteci, eğitimci ve yazar Abbas Güçlü’nün katılımı ile yapılacak olan ‘Geçmişten Geleceğe Köy Enstitüleri Olgusu’ Sempozyumu 4 oturum şeklinde yapılacak.
1. oturum yazar Mehmet Başaran tarafından, 2. oturum Boğaziçi Üniversitesi Prof. Dr. Rıfat Okçabol, 3. oturum Eğitimci Ali Arslan tarafından ve 4. oturum ise Eğitim-Sen Kırklareli Şube Başkanı Seyfi Meriç tarafından sunulacak.” (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here