‘Bir Deniz Masalı’ çocuk tiyatrosu bu gün sahnelenecek

30
Kırklareli Tiyatro Akademi Derneği tarafından ‘Bir Deniz Masalı’ çocuk tiyatro oyunu bugün sahneleneceği bildirilirken giriş bedelinin bir kitap olduğu söylendi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanlığı ve Kırklareli Kent Konseyi Gençlik Meclisi organizasyonunda Kırklareli Tiyatro Akademi Derneği tarafından bugün ‘Bir Deniz Masalı’ çocuk tiyatro oyunu sahnelenecek.
Tek perde 2 seans olarak ‘Bir Deniz Masalı’ çocuk tiyatro oyunu 1. gösterimi saat 15.00’da ve 2. gösterimi ise 18.00’da sahnelenecek.
Cem Korunmaz ve Tenzile Yorulmaz Dinçkol’un yönetmenliğini yaptığı ‘Bir Deniz Masalı’ çocuk tiyatro oyununda Berda Akar, Can Şen, Zeynep Öztürk, Yağız Doğangün, Şeyma Dilara Işık, Samet Palabıyık, Simge Düz, Begüm Kılıç, Nilay Baştürk, Barış Gülhane, Niyazi Sipahi, Merve Bahadır, Oktay Yazman, Buse Kurnaz ve Mısra Gürsel sahne alacak.
Çevre Haftası ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olması dolayısıyla hem çevre kirliliğine hem de çocuklara hitap etmesi bakımından bugün sahneleneceğini belirten Yönetmen Tenzile Yorulmaz Dinçkol, 5 buçuk aydır prova yaptıklarını söyledi.
Lise Öğrencilerinin oynayacağı ‘Bir Deniz Masalı’ çocuk tiyatro oyunu Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Rektörlüğü Kültür Merkezi’nde sahnelenirken giriş bedelinin ise bir kitap olduğu kaydedildi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here