Aday Adayı Karaca; “Önce partim diyenleri seçin”

13
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Aday Adayı Fikri Karaca 2 Ocak 2015 Pazartesi günü Vize’ye gitti
HABER MERKEZİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırklareli Aday Adayı Fikri Karaca 2 Ocak 2015 Pazartesi günü Vize’ye gitti. CHP Vize İlçe Binası’ndaki haftalık sohbet toplantısına katılan Aday Adayı Fikri Karaca, İlçe Başkanı Ercan Özlap, İl Genel Meclis Üyesi Okay Şeran ve partililer tarafından karşılandı.
Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Gülay Tülüş’ün de bulunduğu toplantıda İlçe Başkanı Ercan Özalp ilk konuşmayı Aday Adayı Fikri Karaca’ya verdi.
Aday Adayı Fikri Karaca yaptığı konuşmasında; “Parti içi kırgınlık küskünlkleri bir kenara bırakıp partimizin Türkiye’de iktidar Kırklareli’nde 3 Milletvekili çıkarması için çalışmalıyız.Üç türlü partili vardır, Bir kısmı partiden birşeyler almak isgteyenler, bir kısmı verdikleri kadar almak iseyenler. Bir de partisinden bir şeyler beklemeden partisine verenler. Ben Üyelerle Ön seçimden yanayım. Sandık sizlerin önüne geldiğinde” Önce Ben diyenleri” sandıkra elemelisiniz,” Önce Partim” diyenleri göreve getirmelisiniz. Çünkü CHP’nin başarısı Önse Partim diyenlerin göreve gelmesinde geçer” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here