Aday adayı Dalaman’dan yaşlılara anlamlı ziyaret

13
Kırklareli AK Parti Kırklareli Milletvekili Aday Aday’ı Zeynep Banu Dalaman 24 Mart 2011 Perşembe günü saat 14.00’da Yaşlılar Haftası münasebeti ile Kırklareli Huzurevi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

HABER MERKEZİ
Kırklareli Huzurevi Müdürü Mehmet Gider, Zeynep Banu Dalaman’ı kapıda karşıladı. Dalaman, Müdür Gider’e bir buket çiçek takdim ederek; “Tüm yaşlılarımız adına bu çiçeği size takdim ediyorum.” dedi. Daha sonra Zeynep Banu Dalaman Huzurevi sakinlerini sırayla dolaşarak kendilerine bir istekleri olup olmadıklarını sordu.
Huzurevi Müdürü Mehmet Gider, ziyaret esnasında huzurevi hakkında Dalaman’a bazı bilgiler vererek, huzurevinde bulunan yaşlıların bu çevrenin insanlarından oluştuğunu söyledi. Lüleburgaz’da da bir huzurevi açacaklarını belirten Müdür Gider bu Huzurevi’nin 96 kişi kapasiteli olacağını, açılışının ise bir bakanımız tarafından gerçekleştirileceği kaydetti.
Zeynep Banu Dalaman, huzurevi’nin çok temiz ve nezih bulduğunu söylemesi üzerine Müdür Gider; “Biz 24 saat bu düzenimizi muhafaza ediyoruz. Arkadaşlarımız bu konuda çok titizler.” şeklinde konuştu. Hoş sohbet içinde geçen ziyaret Zeynep Banu Dalaman’ın huzurevinden ayrılması ile son buldu. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.