Ana sayfa » Kırklareli » Abdullah Gül Evrensekiz’e Geldi

Abdullah Gül Evrensekiz’e Geldi

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Evrensekiz’de hayvancılık yapan arkadaşını çiftliğinde ziyaret için Evrensekiz’e geldi. Gül Cuma namazını Evrensekiz Merkez camiinde kıldı.

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül,  Lüleburgaz ilçesine bağlı Evrensekiz beldesinde yaşayan arkadaşı Ak Parti eski milletvekili Faruk Bayrak’ı ziyaret etti.
11. Cumhurbaşkanı Gül, öğle saatlerine doğru Evrensekiz beldesine geldi. Gül’ü, arkadaşı Faruk Bayrak ile Kırklareli Valisi Esengül Civelek, Evrensekiz Belediye Başkanı Mustafa Nalbant, Lüleburgaz Kaymakamı Mustafa Kaya karşıladı.
Gül, belde sakinleri ile görüştükten sonra cuma namazını kılmak üzere Evrensekiz Merkez Camii’ne gitti. 11. Cumhurbaşkanı Gül’ün cuma namazını kılacağı camide, yoğun güvenlik önlemi alındı.
Evrensekiz Merkez camiinde cuma namazını kılan Gül, daha sonra CHP’li Belediye Başkanı Mustafa Nalbant’ı makamında ziyaret etti. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Belediye Başkanı Nalbant’ı ziyaretinden sonra hayvancılıkla uğraşan arkadaşı eski Ak Parti Milletvekili Faruk Bayrak’ın, Evrensekiz’de bulunan çiftliğine geçti.

Ayrıca kontrol

Tabiat uyanırken Kırklareli’de keyifli iki gün

Kırklareli merkezde tarih ve kültürle başlayan yolculuğunuz, Demirköy, Hamdibey, İğneada, Mert Gölü, longoz ormanları, Dupnisa …

Bir Cevap Yazın