Abdülhamit Oruç’tan “İnsan ve Kainat” semineri

26
* Kırklareli merkez ilçede faaliyet gösteren Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği’nin Salı günleri düzenlenen programında İlahiyatçı-Yazar Abdülhamit Oruç tarafından “İnsan ve Kainat” konulu seminer verildi
HABER MERKEZİ
Kırklareli merkez ilçe Demirtaş Mahallesi Muzaffer Ender Caddesi Gençağ Apartmanı zemin katındaki Ahmet Cevdet Paşa Eğitim ve Kültür Merkezi’nde Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği tarafından 16 Nisan 2012 Pazartesi günü başlatılan Pazartesi Sohbetleri bundan sonra Salı Sohbetleri olarak devam edecek.
12 Haziran 2012 Salı günü saat 19.00’da gerçekleştirilen programda; İlahiyatçı-Yazar Abdülhamit Oruç tarafından “İnsan ve Kainat” konulu seminer verildi.
Ahmet Cevdet Paşa Eğitim ve Kültür Merkezi’nde Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği tarafından “Pazartesi Sohbetleri” adı altında başlatılan programlar bundan sonra “Salı Sohbetleri” olarak devam edeceğini belirten Sevgi Dünyamız Kültür, Sanat ve Eğitim Derneği Başkanı Kırklareli Vali Yardımcısı Taceddin Özeren;
 “Geleneksel hale getirerek her hafta Pazartesi akşamları düzenlediğimiz programlarımızı bundan sonra Salı geceleri yapacağız. Bu bazen seminer formatında, bazen de bir konu etrafında söyleşi sohbet tarzında olabilir. Ama her haliyle burada her pazartesi akşamı dost, fikir, düşünce, irfan meclisleri kurulacak. Birtakım düşüceler konuşulup, paylaşılıp beyin fırtınası oluşturmak hedefi içindeyiz.
19 Haziran 2012 Salı günü saat 19.00’da Edebiyatçı-Yazar ESKADER Genel başkanı Mehmet Nuri Yardım “Edebiyat Dünyamızın Unutulmayan Simaları”, 26 Haziran 2012 Salı günü saat 19.00’da Araştırmacı-Yazar Aile Uzmanı Ferhat Aslan “Ailede Huzur ve Mutluluğun Sırları” konusunda bilgiler verecek. Yapacağımız etkinliklerimize tüm halkımızın katılımlarını bekliyoruz.” (s)    
 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here