“9 üyeden 35 üyeye yükseldik”

21
* Türkiye Partisi (TP) Kırklareli İl Başkanı Aziz Tuzcu; “Üç buçuk ayda 9 kişiden 35 kişiye yükseldik” dedi.

HABER MERKEZİ
Türkiye Partisi (TP) Kırklareli İl Başkanlığı binasında 03 Temmuz 2010 Cumartesi günü saat 13.30’da Parti üyelerinin artmasında destek olan ve partiye yeni katılan üyelere Rozet Töreni düzenlendi.
TP Kırklareli İl Başkanı Aziz Tuzcu, İl Başkanlığı’nda düzenlenen Rozet Töreni’nde üç buçuk ayda 9 kişiden 35 kişiye yükseldiklerini ifade ederek şunları kaydetti;
“Partimizin kuruluşunda 9 gönüllü ile başladık. Daha sonrasında partiye gönül veren üyelerimizin çalışmaları sonucu üç buçuk ayda 35 üyeye yükseldik ve üyelerimizin partimize kazandıracağı yaklaşık 140 üye daha var. Bu töreni partimize üye kazandıran, gönül veren, genişlemesinde destek olan ve özen gösteren arkadaşlarımıza Türkiye Partisi rozetini takdim ederek arkadaşlarımızı ödüllendireceğiz.
TP Kırklareli İl Teşkilatımıza, Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Gençlik Kolları’ndan Mesut Güler, Porley Groupaclup Yönetim Kurulu Başkanı-HEPAR Lüleburgaz Kurucu Üyesi ve İlçe Başkanı Barış Çiray, Ali Böytuk, Hasan Meriç ve Milliyetçi Hareket Partisi’nden ayrılan Ferdi Sıvacıoğlu partimize katılım gösterdi. Türkiye Partisi Kırklareli İl Teşkilatına katılım gösteren 5 üyemizin grupları da ilerleyen günlerde partimize katılacak” dedi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.