40. Bölge Kırklareli Eczacılar Odası, TEB ile protokol imzaladı

13
Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile 40. Bölge Kırklareli Eczacılar Odası arasında protokol imzaladı. Protokol kapsamında TEB, eczacıların tüm finansal ihtiyaçları için avantajlı koşullar sunuyor.
HABER MERKEZİ
TEB tarafından hazırlanan “Eczacı Paketi” çerçevesinde uygulamaya koyduğu “Eczacı Paketi” ile Türkiye’de eczacılar için özel olarak geliştirilmiş ürün ve hizmetleri bir arada sunuyor. Paket kapsamındaki ürünlerden çek karnesi, pos, kredili mevduat ve kredi kartı ürününü bir arada kullanan eczacılar, bin liraya kadar ödül puan kazanma fırsatı elde edecek.
TEB Bireysel Bankacılık Bölge Satış Müdürü Berrin Cankay, 40. bölge Kırklareli Eczacılar Odası ile protokol imzaladıklarından dolayı mutluluk duyduğunu dile getirerek, burada yaptığı açıklamasında şunları söyledi;
“Türk Ekonomi Bankası olarak eczacı müşterilerimizi önemsiyoruz, bu nedenle eczacılarımız için özel bir paket hazırladık. Bu paketle, eczacılarımızın hem işletmelerine yönelik ihtiyaçlarını hem de kişisel finansal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri tek çözüm noktası olmayı istiyoruz. Bu kapsamda Kırklareli Eczacılar Odası ile yapmış olduğumuz anlaşmadan mutluluk duyuyoruz. Kırklareli’nde TEB Eczacı Paketi ile eczacılarımızın gerek işlerinde gerekse özel hayatlarında ihtiyaç duyduğu finansman desteğini sağlamayı hedefliyoruz.”
Cankay, açıklamasının ardından TEB’in sunduğu paketten faydalanmak isteyen Kırklarelili Eczacıların ise TEB şubelerine başvurmaları gerektiğini sözlerine ekledi.
40. Bölge Kırklareli Eczacılar Odası Başkanı Eczacı Aytül Çiloğlu’da, protokol kapsamında eczacıların büyük derecede fayda sağlayacağını söyledi. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here