39 Gençlik isyanda

18
Kırklarelispor Taraftar Grubu 39 Gençliğin kurucularından olan Uğur Çevik ve üyeleri Kırklareli Atatürk Stadyumunda hala doru dürüst yol alınmamasından dolayı sıkıntılı olduklarını ……
HABER MERKEZİ
Kırklarelispor Taraftar Grubu 39 Gençliğin kurucularından olan Uğur Çevik ve üyeleri Kırklareli Atatürk Stadyumunda hala doru dürüst yol alınmamasından dolayı sıkıntılı olduklarını ve bu işlerin ne zaman sona ereceği konusunda doğru dürüst cevap alamadıklarından dolayı zor günler geçirildiğini dile getirdi. 
Konuşmanın devamında ise Çevik şunları kaydetti:
“Bizler Kırklareli 39 Gençlik taraftarı olarak bu sene bir hayli sıkıntılı günler yaşıyoruz. En büyük isteğimizin başında bir an önce Atatürk Stadyumu’ndaki çalışmaların hızlandırılması ve sona erdirilmesi. İlk başlarda zemin çalışması diye başlamıştı stadyumdaki çalışmalar. Şimdilerde ise Tribünlerin yıkılacağı konusunda söylenti dolaşıyor. Ancak hiçbir şey yapılıyor gibi gözükmüyor. Sadece batkımızda sahadaki zemin kaldırılmış işlem yapılmış, Atletizm Pisti çalışması var, Işıklandırma var bu ne zaman sonlanacak. Kırklarelispor sevdalıları olarak bir an önce ne yapılacaksa yapılsın istiyoruz. İlk söylentilerde ikinci yarı maçlarını burada oynayacağımız yönündeydi. Ancak bu çalışma temposuyla ancak önümüzdeki sezonun ikinci yarısına bile yetişmez. Birde şu söylentiler kulağımıza sıkça gelmeye başladı ceza aldılar ve birbirlerinden koptular diye söyleniyormuş. Bunun tam aksine 39 Gençlik olarak birbirimize daha çok bağlandık. Bizler 39 Gençlik olarak tek isteğimiz Kırklareli halkından bu şehrin havasını soluyan ve suyunu içenlerin üç büyük sevdası ile değil de Kırklarelili olarak Kırklarelispor desteklesinler. Çünkü Şehir bizim aşk bizim” dedi. (Serkan Koçtürk)       

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here