38 yıllık Genel Sekretere Plaket

15
Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KTSO) 1960 yılında başladığı Genel Sekreterlik görevini emekliği olduğu 1998 yılına kadar 38 yıl sürdüren Ergün Gürdal’a plaket verildi.


HABER MERKEZİ
07 Mayıs 2010 Cuma günü  saat 14.30’da  KTSO Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Meclis Başkanı Mehmet Sağ ile Genel Sekreter Mesut Yamaner’in katıldığı tören de konuşan Başkan Çetintaş, Gürdal’ın TOBB’da bu kadar uzun süre hizmet veren sayılı kişilerin içerisinde yer aldığını belirterek; “Yaptığımız tespitlerde 38 yıl süre ile Odamızın Genel Sekreterliğini yapan Ergün Gürdal’a bir teşekkür belgesi dahi verilmemiş olmasını hayretle karşıladım. Bunun üzerine odamıza 38 yıl hizmet veren Ergün Gürdal’a plaket vermeyi uygun gördük. Kendisine Odamıza verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında sağlıklı günler dilerim” dedi.
Ergün Gürdal’da kendisine böyle bir onuru yaşatan başta KTSO Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş, Meclis Başkanı Mehmet sağ olmak üzere tüm Oda yönetimine teşekkür etti.
KTSO Genel Sekreteri Mesut Yamaner’de kendisinin yetişmesinde büyük emeği geçen Ergün Gürdal’a teşekkür ederek terbi etti. Yamaner şu anda 25 senedir görevde olduğunu ve TOBB bünyesinde Genel Sekreterlik yapan en eski 2. kişi olmanın gururunu yaşadığını ifade etti. (s)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here