3 K Şirketi, Dünya Şampiyonu Çalışkan’ı ödüllendirdi

14
Şamiloğlu Spor Kulübü’nün yetiştirdiği Dünya Şampiyonu Karateci Neslihan Çalışkan,  11 Aralık 2009 Cuma günü 3 K Temizlik Şirketi tarafından Cumhuriyet Altını takılarak ödüllendirildi.


Lüleburgaz

3 K İnşaat Şirketi Temsilcisi Hasan Alkaya, Şirketin Lüleburgaz Müdürü Şefik Öner ve Neslihan’ın yetişmesinde büyük pay sahibi olan Antrenör Şemsi Şamiloğlu’nun katıldığı tören Şirketin Lüleburgaz’daki binasında yapıldı.
Hasan Alkaya, Dünya Şampiyonu Neslihan Çalışkan’a başarısından dolayı Cumhuriyet Altını takıp kutladı. Aklaya; “3 K Şirketi olarak çalıştığımız bölgede sosyal sorumluluğumuz gereği gücümüz ölçüsünde genç sporcularımıza yıllardır destek veriyoruz. Şamiloğlu Spor Kulübü sporcularına da her zaman bu desteği verdik. Öncelikle hocamız Şemsi Şamiloğlu’nun kararlı ve geleceği gören yapısı ile sporcularımızın azmi ve çalışkanlığı birleşince başarılar kendiliğinden geliyor. Bizler bu başarılarda gurur duyuyoruz. 3 K Şirketi olarak kilosunda Dünya Şampiyonu olan kızımız Neslihan Çalışkan’ı kutluyor ve Cumhuriyet Altını ile ödüllendiriyoruz. Bu başarıların Lüleburgaz ilçesindeki tüm gençlere ve Türk Kızlarına örnek olmasını diliyoruz. Bizim desteğimiz bundan sonra da artarak devam edecektir” dedi.
Şemsi Şamiloğlu ise; “3 K Şirketi’nin destekleri olmasaydı bu başarı zor olurdu. Turnuvalara gittiğimizde yükümüzü hafifleten, bizlere maddi destek sağlayan sizlere çok teşekkür ediyorum. İnanın siz olmasaydınız birçok turnuvaya gitmemiz bile mümkün olmazdı” dedi.
Şirketin Lüleburgaz Müdürü Şefik Öner de konuşmasında; “ Kızımızın başarısı bizleri oldukça mutlu etmiş ve gururlandırmıştır. Bu başarının örnek olmasını diliyor ve ondan daha uzun yıllar başarılar bekliyoruz. Ayrıca Lüleburgaz’da bizden daha iyi durumda olan Şirketlerin de sporcularımıza sahip çıkmalarını arzu ediyorum. Sporun tüm branşlarında verilecek küçük katkılarla başarıların geleceğini, gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaşıp spor sayesinde yararlı bireyler olacaklarını düşünüyorum” dedi. (gk)

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here