“3 futbolcu ile anlaşma sağladık”

20
* Trakya’nın profesyonel ligdeki onuru olan Kırklarelispor’da gelişmeler sürüyor. Yoğun bir kamp dönemi geçiren Kırklarelispor ligin 2. devresine hazırlıklarına devam ediyor.
HABER MERKEZİ
TFF Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kırklarelispor, Antalya Kampı’nda hazırlıklarını sürdürüyor. Kırklarelispor Kulüp Başkanı Volkan Can, takımın iyi bir kamp süreci yaşadığını söyledi.
3 futbolcu ile anlaşma sağladıklarını belirten Can, Kırklarelispor’un ligin 2. devresinde 27 futbolcu kadrosu ile mücadele edeceklerini anlattı.
Can; “İyi bir kamp süreci geçiriyoruz. Takımımız son derece başarılı. 1’i kaleci, 1’i sol kanat ve 1’i de forvet olmak üzere 3 futbolcu ile anlaşma sağladık. Bu hafta içerisinde Teknik Direktörümü Bilgin Erdem’in yönetime sunacağı rapor doğrultusunda kadromuz şekillenecek. Pazartesi günü anlaşma sağladığımız 3 futbolcu ile imza töreni düzenleyeceğiz. Yolumuza 27 futbolcu ile devam edeceğiz. Ligin ilk yarısında istediğimiz puanı topladık. 2. devreye de iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Takımımızın gücünün farkındayız. Yaptığımız transferler ile gücümüze güç katacağız. Sene sonunda istediğimiz yerde bitirmeyi hedefliyoruz” dedi. (Ufuk Ertop)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here