3 çeşit yemek sadece 5 TL

9
Kırklareli merkez ilçe Karakaş Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde hizmet veren Şirin Sulu Yemek ve Izgara Salonu sahibi Kemal Çetin namı değer “Varnalı Kemal” uygun fiyat ve çeşit çeşit yemekleri ile Kırklareli halkını vazgeçilmez yemek salonu olma yolunda hızla ilerliyor.
HABER MERKEZİ
Her gün 11 çeşit yemek ile müşterilerine temiz ve nezih bir ortamda hizmet veren Varnalı Kemal 3 çeşit yemeği sade 5 TL’den müşterilerine sunuyor.
22 yıldan beridir Kırklareli’de lokantacılık yaparak geçimini sağlayan Varnalı Kemal, Kırklareli’nin yemeklerde çeşit üstünlüğü sunan sayılı lokantalarından bir olarak hizmet vermeyi sürdürüyor. 
Kemal Çetin Kırklareli’de “Varnalı Kemal” olarak tanınıyor ve uzun yıllardır lokantacılık yapıyor. Bulgaristan doğumlu olan, Bulgarista’nın Altınkum ilinde 17 yıl bu işi yapan Varnalı Kemal, 1989 yılında Kırklareli’ne geldiğinde bu işi yapmaya devam ederek 22 yıldır da Kırklareli’de doğalgaz şirketi ve Dereköy Sınır Kapısında bu işi yaptığını belirtiyor. 4 yıldan beridir Şirin Sulu Yemek ve Izgara Salonu ile Kırklareli halkına hizmet veren Varnalı Kemal, müşterilerinin talepleri doğrultusunda gün içinde Kasap Köfte, Ekşili Köfte, Karnı Yarık, Arnavut Ciğeri, Kuzu Haşlama, Dana Haşlama, Kaşarlı Mantar Sote, Terbiyeli Patates Kızartma, Tavuk Çeşitleri olarak; Saç Tavada Tavuk Döner, Kaşarlı Tavuk, Tavuk Şnitzel ile Çorba çeşitlerini müşterileri ile buluşturuyor.
Dükkanının 24 saat hizmet verdiğini belirten Varnalı Kemal Kırklareli’de en uygun fiyatlı yemeğin sadece kendisinde olduğunu, öğrencilere özel indirimler yaptığını, lokantasında bir kere yemek yiyenin bir daha başka lokantalara uğramadığını belirtiyor. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here