“2012 yılına ‘yüksek yaşam kalitesi’ parolasıyla gireceğiz”

18
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan; “2012 yılında ‘Yaşayanların ayrıcalığını hissedeceği bir Kırklareli oluşturmak’ sloganı ile devam edeceğiz” dedi.
HABER MERKEZİ
Kırklareli Belediye Başkanı Av. Cavit Çağlayan, belediye olarak hizmetlerin niteliğinin ve niceliğinin değiştiğini ve bu sayede en iyi hizmeti vermek için yeni arayışlar içerisine girdiklerini söyledi.
2012 yılında ‘Yaşayanların ayrıcalığını hissedeceği bir Kırklareli oluşturmak’ sloganı ile Kırklareli halkına en iyi hizmeti sunmak için çalışacaklarını belirten Çağlayan, 2012 yılında hizmet kalitesinden ödün vermeden ‘yüksek yaşam kalitesi’ parolasıyla belediye çalışanlarını bir güç olarak gördüklerini anlattı.
Çağlayan; “Yerel yönetimlerin, özellikle belediyelerin yerel ve ortak nitelikteki ihtiyaçlarını karşılamalarına yönelik sundukları hizmetlerin niceliği ve niteliği gün geçtikçe değişmektedir.
Kırklareli Belediyesi olarak bu konuda yeni arayışlar içerisine girdik.
Kırklareli Belediye Başkanlığı olarak ‘Yaşayanların ayrıcalığını hissedeceği bir Kırklareli oluşturmak’ sloganı ile yeni bir yıla gireceğiz. Vatandaşlarımıza yüksek yaşam kalitesi sunmak parolası ile belediye personelimizin arkasında bir güç olarak görüyoruz” şeklinde konuştu. (ue)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.