2011’in son “Koruma Kurulu” toplandı

13
T.C. Adalet Bakanlığı’na bağlı Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürlüğü’nce Koruma Kurulu Aralık ayı toplantısı yapıldı.
HABER MERKEZİ
 
Toplantı, İş Kurumu (İŞ-KUR) Kırklareli İl Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda saat 10.00’da Kırklareli Cumhuriyet Savcısı Mehmet Akçakoca başkanlığında gerçekleşti.
Toplantı gündeminde ilk olarak eski hükümlü G. Mutlu, “Ayakta Vitamin Projesi’ni” Koruma Kurulu’na sunum eşliğinde anlatı.
Daha sonra Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürü Serdal Dalhan, Koruma kurulu Üyeleri’ne “Türkiye’de Denetimli Serbestlik ve Uygulamalar” başlığı altında diğer Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürlüklerinin Koruma Kurulları tarafından yapılan faaliyetleri slayt eşliğinde sundu.
Gerçekleşen toplantıya; Kırklareli Cumhuriyet Savcısı Mehmet Akçakoca, Denetimli Serbestlik ve Yardım Merkezi Şube Müdürü Serdar Dalhan, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Ünal Başkur, İş-Kur Kırklareli İl Müdürü Hasan Aksoy, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yasin Özdil, Halk Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü Erkan Özkeskin, Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi Müdürü Hasan Sezgin, bazı resmi kurum ve odaların temsilcileri katıldı. (cs)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here