2011’in ilk Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

10
* Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu 2011 Yılı 1. Dönem Toplantısı, Vali
Vekili Volkan Köksal başkanlığında 05 Ocak 2011 Çarşamba günü Atatürk
Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda yapıldı.

HABER MERKEZİ
Kırklareli İl Koordinasyon Kurulu 2011 Yılı 1. Dönem Toplantısı, Vali Vekili Volkan Köksal başkanlığında 05 Ocak 2011 Çarşamba günü Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda saat 14.00’te yapıldı.
Kırklareli Vali Vekili Volkan Köksal başkanlığında gerçekleşen toplantıya;  İl Özel İdare Genel Sekreteri Raif Kelep, Kırklareli İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mesut Özenen, Kaymakamlar, İlçe ve Belde Belediye Başkanları ile Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kırklareli Vali Vekili Volkan Köksal, Cuma günü Kırklareli Valiliği görevine başlayacak olan Vali Ali Haydar Öner’in başarı dileklerini ileterek şunları kaydetti:
“Bugün yapacağımız bu toplantımız geçtiğimiz yılın bir değerlendirmesi niteliğinde olacak. Son yıllarda yılda üç kez bu toplantıları yapıyorduk. Fakat Devlet Planlama Teşkilatı bu yıldan itibaren toplantılarımız yılda dört kez yapmamızı istemesi üzerine, bu yılın ilk toplantısını biraz erken tarihli yapıyoruz.
Toplantıya başlamadan evvel sizlere bir mesaj iletmek istiyorum. Valimiz Ali Haydar Öner bu Cuma günü görevine başlayacak. Kendisinin bu toplantının sizlere iyi dileklerini iletmeme vesile olmasını istedi. Bu yılki iş sezonuna hazırlık dönemini hepinizin iyi değerlendirmenizi beklediğini söyledi. Bende bu vesile ile kendi adıma da sizlere iyi bir yıl ve başarılar diliyorum.”
Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Toplantı Salonu’nda Kırklareli Vali Vekili Volkan Köksal başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda şu kurumlar sırası ile; Karayolları l. Bölge Müdürlüğü, Karayolları 17.Bölge Müdürlüğü, DSİ XI. Bölge Müdürlüğü, İller Bankası l. Bölge Müdürlüğü, İstanbul Ulaştırma Bölge Müdürlüğü, İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü, Kırklareli Orman İşletme Müdürlüğü, Demirköy Orman İşletme Müdürlüğü, Vize Orman İşletme Müdürlüğü, TCDD 1. Bölge Müdürlüğü, MTA Marmara Bölge Müdürlüğü, Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü, YURT-KUR Yurt Müdürlüğü, Edirne Vakıflar Bölge Müdürlüğü, Edirne, Tarım Reformu Bölge Müdürlüğü, TPAO Trakya Bölge Müdürlüğü, TREDAŞ Genel Müdürlüğü, TEİAŞ 20. İletim Tesis ve İşletme Grup Müdürlüğü, EÜAŞ Genel Müdürlüğü, Alpullu Şeker Fabrikası Müdürlüğü, BOTAŞ Şube Müdürlüğü, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, Atatürk Toprak ve Su Kaynakları Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, İl Tarım Müdürlüğü, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, TMO Şube Müdürlüğü, İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Bayındırlık ve İskân Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri söz alarak kurumlarının 2010 yılı içerisinde gerçekleştirdiği yatırımlar hakkında bilgiler verdiler. (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here