2 ÖNEMLİ YATIRIM GELİYOR

8
New layer…
* Bulgaristan’ın Haskovo İli’ne bağlı Mineralni Bani İlçesi’nde Belediye Başkanı Mümün İskender’in davetlisi olarak 2 gün kalan Zortul Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Zortul; Mineralni Bani’de istihdam ve prestij sağlayacak önemli bir yatırım hazırlığında olduklarını söyledi. Zortul ayrıca, aynı gruba bağlı olarak; uluslararası bir yayının da hayata geçmek üzere gün saydığını açıkladı.
HABER MERKEZİ
Bulgaristan’ın Haskovo İli’ne bağlı Mineralni Bani İlçesi’nde, Belediye Başkanı Mümün İskender’in davetlisi olarak bulunan Murat Zortul; Belediye Başkanı başta olmak üzere, köy muhtarları, milletvekilleri ve bölge halkının kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten son derece etkilendiklerini dile getirdi.
* “2 Uluslararası Yatırım planlıyoruz”
Mineral Bani Belediye Başkanı, Muhtarları, bölge halkı ve ayrıca da bölge milletvekillerinin kendilerine getirdikleri “Bu bölgeye yatırım yapın” davetlerini dikkate alarak, gerekli girişimleri başlattıklarını belirten Murat Zortul, ayrıca yine özellikle bu bölgeden gelen “Türkçe yayın yapan, uluslararası bir yayın oluşturun” şeklindeki taleplere de sıcak baktıklarını dile getirdi. Zortul; “Halen düşünce halinde bulunan bu iki yatırım için hazırlıklarımı sürüyor. Mineralni Bani’de, prestijli özel bir hastane planlıyoruz. Önümüzdeki günlerde gerekli açıklamalar yapılacaktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here