“12. Uluslararası Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi” Kırklareli’de yapılacak

26
“12. Uluslararası Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi” 24-25-26 Ekim 2013 tarihlerinde Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu’nda yapılacak.
HABER MERKEZİ 
“12. Uluslararası Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi” 24-25-26 Ekim 2013 tarihlerinde Kırklareli Üniversitesi (KLÜ) Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu’nda yapılacak.
Kongre Başkanı Doç. Dr. Hıdır Selçuk Noğay konuya ilişkin detayları Kırklareli Üniversitesi web sitesinden şu şekilde duyurdu:
“Sekreterlik Mesleği’ni kendisine kariyer olarak belirlemiş katılımcılar ve bu mesleği icra edecek bireyleri yetiştirmeyi kendisine görev edinmiş kıymetli akademisyenler tarafından yıllardır bin bir emekle sürdürülmekte olan Büro Yönetimi ve Sekreterlik Kongresi’nin 12.’sini hep birlikte gerçekleştirmeye davet ediyoruz. 
Kariyer kelimesinin Latince kökenindeki anlamı “Koşu Yolu” anlamına gelmektedir. Eğitim ve öğretimle başlanan bu koşu yolu uzun, engebeli ve zorluklarla doludur. Sekreterlik ve Yönetici Asistanlığı Mesleği’nin eğitimcileri ve icracıları karşılaştıkları bu zorlukları çok iyi bilmektedirler. Artan rekabet, gelişen teknoloji, globalleşme ile kariyer sorunları da artmış, bu sorunlara çözüm üretmek için çalışmalar, toplantılar ve kongreler düzenlenir olmuştur. 
Siz değerli katılımcılarımızla sekreterlik mesleğinin kariyer hedeflerini ve sorunlarını bilimsel zeminde tartışacağımız bu kongreye Kırklareli Üniversitesi Lüleburgaz Meslek Yüksekokulu olarak ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşıyoruz. Katılım ve desteğinizin Büro Yönetimi ve Sekreterlik Alanı’na büyük katkı sağlayacaktır inancındayız.” (Serkan Koçtürk) 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here