1 ton kapak fabrikaya gönderildi

6
Türkiye Sakatlar Derneği (TSD) Kırklareli Şubesi tarafından tüm il genelinde başlatılan “Mavi Kapak Toplama Kampanyası” tüm hızı ile devam ediyor.
HABER MERKEZİ
Kampanya kapsamında toplanan 750 kilogramlık ilk parti kapak geçtiğimiz aylarda gönderilmiş ve karşılığında 3 adet Tekerlekli Sandalye alınmıştı. Kampanya kapsamında toplanan ikinci parti 1 ton civarında kapak 27 Ekim 2011 Perşembe günü gönderildi. Gönderilen bu kapakların karşılığında 4 adet Tekerlekli Sandalye alınacak.
TSD Kırklareli Şube Başkanı Arif Uzunoğlu kampanya ile ilgili olarak verdiği bilgilerde şunları kaydetti:
“İl genelinde başlattığımız Mavi Kapak Toplama Kampanyamıza halkımız büyük bir destek veriyor. Bu kapsamda ilk olarak topladığımız 750 kilogram kapağı geçtiğimiz aylarda geri dönüşüm fabrikasına göndererek 3 adet Tekerlekli Sandalye almıştık. Bugünde topladığımız 1 ton civarındaki kapağı Kırklareli İl Özel İdaresi’nin temin ettiği kamyon ile İstanbul Başakşehir’deki İkitelli Organiza Sanayi Bölgesi’nden faaliyet gösteren Marmara Geri Dönüşüm Plastik, Kimya Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi’ne gönderdik. Teslimatı Şube Sekreterimiz Ercan Dinkler yapacak. Teslim ettiğimiz kapaklar karşılığında 4 adet Tekerlekli Sandalye alacağız. Bunları da ihtiyaç sahibi olan özürlü vatandaşlarımıza vereceğiz.
Kampanyamız 2012 yılı sonuna kadar devam edecek. Bizlere kampanyamızı başlattığımız günden itibaren destek olan herkese teşekkür ediyor, bundan sonra da desteklerini bekliyoruz.” (s)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here